avatar
314 príspevky

Jozef Blaško

  • Redaktor
  • Košice

S epoxidom pracujem už viac ako 15 rokov.

Najnovšie informácie z Jozef Blaško

Ako odstrániť epoxid - 8 najlepších metód odstraňovania epoxidu

Ako odstrániť epoxidové lepidlo

Na odstránenie epoxidových lepidiel z pokožky možno použiť ocot. Acetón je ďalším účinným spôsobom odstraňovania epoxidového lepidla. Čistiaci prostriedok na ruky na báze citrusov bez vody je prostriedok šetrný k pokožke na odstránenie epoxidového lepidla. Nie je taký účinný ako predchádzajúce verzie, ale je šetrnejší k pokožke a dýchacím cestám.

Epoxidová betónová podlaha - epoxidové podlahové nátery pre domácich majstrov [inštrukcia]

Náter podlahy z epoxidovej živice - sprievodca najlepšími podlahovými nátermi

Podlaha z epoxidovej živice je moderná, ušľachtilá a nadčasová a zároveň odolná. Epoxidová živica sa vďaka svojim pozitívnym vlastnostiam čoraz viac využíva aj v športovom odvetví. Pre úspešný projekt je dôležitý správny výrobok na samotný náter podlahy.

Epoxidový náter podlahy v garáži - ako na epoxidovú podlahu v garáži [návod]

Ako aplikovať náter podlahy garáže z epoxidovej živice

Epoxidová podlaha v garáži stojí približne 24 centov za 0,09 m² pri parkovacej ploche približne 46,45 m². Odborníka, ktorý sa postará o náter podlahy epoxidovou živicou, to stojí približne 120 eur. Epoxidová podlaha sa ľahko nanáša, rýchlo a jednoducho spracúva. Je užitočný aj na dlhodobú ochranu podlahy.

Najlepšia farba na betón - ako natrieť betón cementovou farbou

Farba na betón - správna farba pre betónové stavebné bloky

Betón je univerzálny materiál, ktorý sa používa na steny a murivo, ale aj ako podlaha. Na natieranie betónových stavebných blokov nie je vhodná len tak hociktorá farba. Na podlahu alebo stenu by sa mala použiť špeciálna farba na betón. Existujú rozdiely medzi farbou na betón na vonkajšie a vnútorné použitie.

Sprievodca uv živicou - ako vytvoriť krásne veci pomocou súpravy uv živice

Súpravy UV živice - čo potrebujete vedieť

UV epoxidová živica je syntetická živica, ktorá si nevyžaduje miešanie a schne v priebehu niekoľkých minút pod UV svetlom na vytvrdzovanie živice. Najčastejšie použitie UV epoxidu je pri menších projektoch, ako sú napríklad šperky. Limino UV živica je najlepšia súprava UV živice na vytváranie krištáľovo čistých šperkov.

Ako vyrobiť stôl z epoxidovej živice s drevom [tutoriál]

Stoly z epoxidovej živice - najlepšia živica pre vašu stolovú dosku

Stoly z epoxidovej živice sú obľúbené po celom svete. Incredible Solutions Deep Pour Resin je najlepšia živica na vyliatie stolovej dosky a Stone Coat Countertops Resin na finálnu vrstvu. Odporúčajú Incredible Solutions pre číru živicu na odlievanie pre váš ďalší projekt stolovej dosky.

Epoxidová živica na drevo - najlepšie projekty pre epoxidové drevo

Epoxidová živica - rôzne možnosti použitia

Epoxidová živica je termosetový polymér s dvoma časťami - živicou a tvrdidlom. Je k dispozícii v kryštálovo čírej a viskóznej verzii. Je dôležité vedieť, aká aplikácia sa má vykonať. Na vonkajšie aplikácie je nevyhnutné zakúpiť živicu odolnú voči UV žiareniu.

Ako maľovať polystyrén - komplexný sprievodca maľovaním polystyrénu

Môžete maľovať polystyrén?

Penový polystyrén je plast na báze ropy vytvorený z monomérov styrénu. Používa sa v stavebníctve, v konštrukčných, tepelných, dutinových alebo zvukovoizolačných doskách a na balenie. Je to aj vynikajúci materiál pre remeselníkov a používa sa na celom svete vďaka svojej univerzálnosti a tomu, aký je ľahký. Najlepšou farbou, ktorú môžete použiť pri maľovaní Styro, je akrylová farba alebo farba na vodnej báze. Najlepší je základný náter, obľúbená je akrylová farba a obľúbený je aj tmel.

Potravinársky bezpečný epoxidový materiál - užitočný sprievodca o epoxidových materiáloch určených pre potraviny

Potravinársky bezpečná epoxidová živica - čo by ste mali vedieť

Epoxidové živice sú bezpečné pre potraviny. ZDS Lepkavá epoxidová živica sa môže používať na výrobu šperkov. Umelecká živica je vysokokvalitná náterová živica vhodná takmer na všetky projekty. Epoxidová živica Max Clear Grade je ideálna na dosky na krájanie, dosky a nátery stolov.