Aplikácia

Epoxidová betónová podlaha - epoxidové podlahové nátery pre domácich majstrov [inštrukcia]

Náter podlahy z epoxidovej živice - sprievodca najlepšími podlahovými nátermi

Podlaha z epoxidovej živice je moderná, ušľachtilá a nadčasová a zároveň odolná. Epoxidová živica sa vďaka svojim pozitívnym vlastnostiam čoraz viac využíva aj v športovom odvetví. Pre úspešný projekt je dôležitý správny výrobok na samotný náter podlahy.

Epoxidový náter podlahy v garáži - ako na epoxidovú podlahu v garáži [návod]

Ako aplikovať náter podlahy garáže z epoxidovej živice

Epoxidová podlaha v garáži stojí približne 24 centov za 0,09 m² pri parkovacej ploche približne 46,45 m². Odborníka, ktorý sa postará o náter podlahy epoxidovou živicou, to stojí približne 120 eur. Epoxidová podlaha sa ľahko nanáša, rýchlo a jednoducho spracúva. Je užitočný aj na dlhodobú ochranu podlahy.

Sprievodca uv živicou - ako vytvoriť krásne veci pomocou súpravy uv živice

Súpravy UV živice - čo potrebujete vedieť

UV epoxidová živica je syntetická živica, ktorá si nevyžaduje miešanie a schne v priebehu niekoľkých minút pod UV svetlom na vytvrdzovanie živice. Najčastejšie použitie UV epoxidu je pri menších projektoch, ako sú napríklad šperky. Limino UV živica je najlepšia súprava UV živice na vytváranie krištáľovo čistých šperkov.

Epoxidová živica na drevo - najlepšie projekty pre epoxidové drevo

Epoxidová živica - rôzne možnosti použitia

Epoxidová živica je termosetový polymér s dvoma časťami - živicou a tvrdidlom. Je k dispozícii v kryštálovo čírej a viskóznej verzii. Je dôležité vedieť, aká aplikácia sa má vykonať. Na vonkajšie aplikácie je nevyhnutné zakúpiť živicu odolnú voči UV žiareniu.

Ako vyrobiť stôl z epoxidovej živice s drevom [tutoriál]

Stoly z epoxidovej živice - najlepšia živica pre vašu stolovú dosku

Stoly z epoxidovej živice sú obľúbené po celom svete. Incredible Solutions Deep Pour Resin je najlepšia živica na vyliatie stolovej dosky a Stone Coat Countertops Resin na finálnu vrstvu. Odporúčajú Incredible Solutions pre číru živicu na odlievanie pre váš ďalší projekt stolovej dosky.

Potravinársky bezpečný epoxidový materiál - užitočný sprievodca o epoxidových materiáloch určených pre potraviny

Potravinársky bezpečná epoxidová živica - čo by ste mali vedieť

Epoxidové živice sú bezpečné pre potraviny. ZDS Lepkavá epoxidová živica sa môže používať na výrobu šperkov. Umelecká živica je vysokokvalitná náterová živica vhodná takmer na všetky projekty. Epoxidová živica Max Clear Grade je ideálna na dosky na krájanie, dosky a nátery stolov.

Ako maľovať polystyrén - komplexný sprievodca maľovaním polystyrénu

Môžete maľovať polystyrén?

Penový polystyrén je plast na báze ropy vytvorený z monomérov styrénu. Používa sa v stavebníctve, v konštrukčných, tepelných, dutinových alebo zvukovoizolačných doskách a na balenie. Je to aj vynikajúci materiál pre remeselníkov a používa sa na celom svete vďaka svojej univerzálnosti a tomu, aký je ľahký. Najlepšou farbou, ktorú môžete použiť pri maľovaní Styro, je akrylová farba alebo farba na vodnej báze. Najlepší je základný náter, obľúbená je akrylová farba a obľúbený je aj tmel.

Ako dostať živicu z rúk - tipy na rýchle čistenie epoxidovej živice

Ako odstrániť živicu z rúk

Práca s epoxidovou živicou môže byť špinavá a časovo náročná. Pri práci s ňou sa odporúčajú rukavice. Existuje niekoľko spôsobov, ako odstrániť epoxidovú živicu z pokožky. Citrusové čistiace prostriedky sú účinné pri odstraňovaní epoxidu. Jedlá sóda je dobrým čistiacim prostriedkom na vysoko rizikové ruky.

Remeslá z živice na predaj - od hobby k podnikaniu

Ako začať podnikať v oblasti epoxidových remesiel

Ako začať podnikať v oblasti predaja epoxidových ručných výrobkov na predaj je jednoduché. Z epoxidovej živice sa dajú vytvoriť rôzne malé aj veľké predmety. Existuje niekoľko rôznych typov epoxidovej živice a vy si musíte nájsť ten, ktorý sa najlepšie hodí pre váš projekt.

Polyesterová živica vs. epoxidová živica - vyberte si správnu živicu pre svoj projekt

Rozdiel medzi polyesterovou a epoxidovou živicou

Epoxidová živica je univerzálnejšia ako polyesterová živica. Polyesterová živica má nižšiu pevnosť v ťahu a je menej odolná voči poškodeniu vplyvom pôsobenia chemikálií, nárazu, oderu, tepla a UV žiarenia. Epoxidová živica sa dodáva v dvoch častiach: samotná živica a tvrdidlo.

Resin geode art - ako vyrobiť resinovú geódu [tutoriál]

Ako si vyrobiť voľnú formu geódy zo živice

Tento návod vám ukáže, ako si sami vyrobiť pôsobivé gejdy Free Form z epoxidovej živice. Geóda je okrúhla dutina v hornine vyplnená minerálmi a kryštálmi. Geódy sú zvyčajne guľovité alebo mandľovité kamene, ktoré sa dajú len ťažko rozoznať od okolitej horniny. Výber najlepšej živice je základným predpokladom úspechu geód.

Najlepšie lepidlo na uhlíkové vlákna - sprievodca lepením uhlíkových vlákien

Lepidlo na uhlíkové vlákna - najlepšia voľba na prácu

Karbón je drahý, ale všestranný materiál, ktorý znesie vysoké zaťaženie a používa sa v priemysle aj v hobby sektore. Je to kompozitný materiál vyrobený z uhlíkových vlákien s plastovou matricou, ktorá vypĺňa priestory a spája vlákna. Na lepenie CFRP a opravu uhlíka sa odporúča dvojzložkový epoxid Bob Smith Industries Quik-Cure.

Sprievodca uvoľňovaním foriem - najlepší epoxidový uvoľňovač

Uvoľňovač epoxidovej živice - Ako používať uvoľňovač pre epoxidovú živicu

Epoxidová živica umožňuje umelcom a domácim majstrom vytvoriť akýkoľvek tvar. Na dobré uvoľnenie vytvrdnutej epoxidovej živice, odliatku, z formy je potrebné uvoľňovacie činidlo. Uvoľňovací sprej je vhodný na veľmi malé a detailné formy. Sprej funguje prostredníctvom kombinácie vosku a aerosólu.

Epoxidová škárovacia hmota na dlažbu - vytváranie profesionálnych škár na dlažbe

Ako škárovať dlažbu epoxidovou živicou

Dlažobné kocky sú ideálnym podkladom pre silne zaťažené plochy. Môžu sa škárovať štiepkou a pieskom alebo epoxidovou živicou. Škárovacia malta na báze epoxidovej živice je založená na syntetickej živici a dnes už takmer úplne nahradila tradičné škárovacie malty. Aplikácia nie je taká jednoduchá, ale zvýšená prácnosť sa oplatí.

Bezpečný epoxidový materiál pre akvárium - naučte sa používať živicu pre vaše akvárium

Epoxidová živica v akváriu

Epoxidová živica v akváriu účinne utesňuje všetky povrchy a robí ich vodotesnými. Možno ju použiť aj na vytvorenie rozmanitých krajiniek pre vodné živočíchy v akváriách. Špeciálne terarijné živice sú na utesnenie povrchov akvária lepšie ako laminovacie živice.