Total Boat Epoxidová živica Recenzia

Používanie epoxidovej živice na výrobu stolov, pracovných dosiek a umeleckých diel zo živice zaznamenalo v posledných rokoch obrovský rozmach. V dôsledku toho sa na trhu objavilo mnoho rôznych značiek, čo sťažuje najmä začiatočníkom orientáciu v tom, pre ktorú 1 sa rozhodnúť. Všetky sa líšia cenou a kvalitou a vybrať si niektorú z nich bez predchádzajúcich skúseností so živicou môže byť náročná úloha. My sme však urobili ťažkú prácu za vás a prečítaním si nižšie uvedenej recenzie epoxidovej živice TotalBoat budete môcť urobiť oveľa informovanejšie rozhodnutie pri rozhodovaní, ktorú epoxidovú živicu by ste mali použiť.

Čo je TotalBoat živica?

Možno si myslíte, a to oprávnene, že epoxidové živice TotalBoat sú určené výlučne na použitie v lodiarstve a/alebo námorných aplikáciách. Hoci takto začínali, odvtedy výrazne rozšírili svoj sortiment výrobkov.

V súčasnosti ponúkajú široký sortiment - od epoxidových lepidiel, tvrdidiel a polyesterových živíc až po práškové pigmenty, alkoholové farby a fólie zo sklených vlákien. Pridajte digitálne váhy, presne dávkované ručné čerpadlá na dávkovanie živice a tvrdidla a niekoľko rôznych špecializovaných súprav živíc a stane sa z nich skutočný komplexný obchod pre všetky potreby vašich živicových projektov.

TotalBoat Company

Spoločnosť Total Boat je hrdá americká spoločnosť so sídlom neďaleko štátnej hranice štátu Massachusetts, na Rhode Islande. Spoločnosť začala dosť jednoducho, keď sa začala zaoberať vylepšovaním výrobkov, ktoré už používala.

Ako skúsení jachtári presne vedeli, čo chcú od výrobkov, ktoré používajú, a tak začali vyvíjať vlastný rad. Chceli živice, ktoré by rýchlejšie vytvrdli, dlhšie vydržali, ľahšie sa aplikovali a lepšie pokrývali - a, samozrejme, nestáli by veľa. Ich produktový rad sa rýchlo rozrástol a zahŕňal výrobky, ktoré neboli vhodné len na námorné aplikácie - používatelia z radov domácich majstrov a stolárov používali túto značku na rôzne projekty.

epoxidové lepidlo na lode

Sú presvedčení, že laboratórne testy sa nevyrovnajú skúsenostiam z reálneho sveta, a preto sa zaviazali testovať svoje výrobky v jednom z najneľútostnejších prostredí na svete - v oceáne. Vďaka tomu majú priame poznatky o opotrebovaní a zneužívaní, ktoré im môžu spôsobiť prírodné živly, a môžu merať ich vplyv na samotný výrobok. Významné oddelenie výskumu a vývoja pomáha vylepšovať prípadné nedostatky.

O krok ďalej je rozsiahla sieť beta testerov po celej krajine, ktorá sa vytvorila za posledných 35 rokov. Vďaka tomu môžu testovať svoje výrobky v rôznych situáciách, klimatických podmienkach a rôznych geografických oblastiach - čo sa jednoducho nedá robiť z jedného miesta. Veľmi vážne berú aj spätnú väzbu od zákazníkov, pretože vedia, že im môže pomôcť zlepšiť ich výrobky.

Chceli, aby bolo všetko čo najjednoduchšie, aby sa dalo ľahko používať pre začiatočníka, nadšenca alebo profesionála. Preto sú informácie o výrobku, obsah webovej stránky a návod na použitie napísané tak, aby im porozumel každý - bez ohľadu na jeho skúsenosti s prácou s epoxidovými živicami. Ich informatívny blog je tiež plný videí a návodov, ako postupovať.

A aby toho nebolo málo, všetci v spoločnosti Total Boat sú jachtári. Čo znamená, že ju sami používajú na svojich vlastných lodiach. Takže vedia, že to funguje, pretože to videli fungovať. A svoje výrobky môžu s istotou odporučiť každému.

Prečo je epoxidová živica TotalBoat taká populárna

Ako už bolo spomenuté, spoločnosť TotalBoat má rozsiahly sortiment výrobkov. Zahŕňa epoxidové živice, živicové lepidlá, pigmenty na miešanie do epoxidu a dokonca aj príslušenstvo, ktoré vám pomôže pri vašich epoxidových výtvoroch - vrátane vedier s farbou, penových valčekov a tkanín zo sklených vlákien.

Ich epoxidové živice sú mimoriadne obľúbené, a to v neposlednom rade vďaka priaznivej cenovej kategórii. Vďaka tomu sú vhodné aj pre začiatočníkov, ktorí práve začínajú svoju cestu s epoxidovou živicou a chceli by trochu experimentovať, aby si našli svoju cestu.

Odolnosť proti UV žiareniu a poškriabaniu je štandardom v celom sortimente a môžete si byť istí kvalitným lesklým povrchom každého vášho projektu. Pridajte k tomu samonivelačné vlastnosti epoxidu a jednoduché pomery miešania a rýchlo pochopíte, prečo je táto značka taká obľúbená.

totalboat epoxy

Je tiež dobré nosiť ochrannú masku na tvár, aby sa obmedzilo vdychovanie možných škodlivých výparov, hoci mnohé z ich výrobkov majú nízky zápach. S nevytvrdnutou živicou vždy zaobchádzajte s myšlienkou, že v nej môžu byť voľné látky, ktoré by mohli prinajmenšom podráždiť sliznice.

Je tiež dobré nosiť ochrannú masku na tvár, aby sa obmedzilo vdychovanie možných škodlivých výparov, aj keď mnohé z ich výrobkov majú nízky zápach. S nevytvrdnutou živicou vždy zaobchádzajte s myšlienkou, že sa v nej môžu nachádzať voľné látky, ktoré by mohli prinajmenšom dráždiť sliznice.

Rôzne výrobky zo živice sa môžu používať v námornom priemysle (kde sa "narodila"), u domácich majstrov a umelcov v ich domácnostiach alebo ateliéroch, alebo v komerčných zariadeniach, ako sú reštaurácie a bary.

Najmä vďaka povrchovej úprave pripomínajúcej sklo, ktorú dodáva stolom a doskám (najmä barovým), sa s obľubou používa. Do živice môžete ľahko osadiť rôzne predmety a pokryť ňou aj rôzne typy povrchov - od dreva až po betón. Vytvorí ľahko čistiteľný, vodeodolný poťah pre vaše projekty, ktorý pomôže udržať vzhľad vašich pultov rovnako dobrý ako v deň, keď ste ho naliali!

Dostupné produktové rady

TotalBoat TableTop Epoxy

Vysoko lesklá, ultračistá a vysokokvalitná živica na dosky, stoly a bary. K dispozícii v rôznych veľkostných súpravách v závislosti od toho, aké množstvo potrebujete na konkrétny projekt.

Použitie

Používajte ju na natieranie stolov, pracovných dosiek a barov, a to aj s vloženými predmetmi do povrchu. Vytvára krištáľovo čistý, lesklý povrch. Dobre funguje pri použití na rôznych povrchoch, ako je drevo, betón, kovové povrchy a keramika. S epoxidovou živicou TotalBoat Table Top Epoxy možno vyrábať aj šperky zo živice.

TotalBoat ThickSet

Krištáľovo číra epoxidová živica s vysokým leskom, ktorú možno liať v hrubších vrstvách. Ide o systém hlbokého liatia, ktorý možno použiť s formami a horizontálnymi povrchmi, ako sú stolové dosky. K dispozícii je aj v 3 rôznych veľkostiach, takže môžete naraz získať presne také množstvo, aké potrebujete.

Použitie

Môže sa použiť na vylievanie epoxidových riečnych stolov, umeleckej živice, hlbokých foriem a osadzovanie predmetov do vášho projektu. Profesionáli aj začiatočníci môžu s touto epoxidovou živicou dosiahnuť skvelé výsledky.

TotalBoat Penetračná epoxidová živica

Ideálna na tmelenie nového a starého dreva, na ochranu pred hnilobou. Preniká hlboko do dreva (či už do starého, hnijúceho dreva, alebo do nového, holého dreva), aby ho ochránil a stabilizoval pred vplyvmi prostredia.

Použitie

Použite ho na utesnenie holého, alebo nového dreva proti plesniam, hubám, hnilobe a vlhkosti. Tento produkt môžete použiť aj na stabilizáciu dreva pred jeho použitím vo vašich projektoch.

TotalBoat Makerpoxy

Táto epoxidová živica profesionálnej kvality, vyvinutá v spolupráci s Jess Crow, je vynikajúca na množstvo použití. Keďže Jess je známa a veľmi aktívna umelkyňa, použila živicu v rôznych projektoch a vie, aké vlastnosti hľadá pri výbere výrobku zo živice. A čo je lepšie ako nájsť takú, ktorá sa vám páči? Vyrobiť si taký, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám!

Použitie

Vyrobte si jedinečné umelecké diela zo živice, obrazy zo živice (na dreve alebo plátne) alebo ju použite pri rôznych projektoch odlievania či povrchovej úpravy.

Vysoko výkonné epoxidové súpravy TotalBoat

Táto súprava epoxidovej živice obsahuje nízkoviskóznu živicu, nekrčivé tvrdidlo a miešacie tyčinky a poháriky. Ideálna na použitie na lodiach vrátane vákuového balenia, laminovania alebo natierania. Súpravy sa dodávajú aj s vopred odmeranými, presnými ručnými čerpadlami na jednoduché dávkovanie epoxidu a tužidla - bez ohľadu na to, koľko ich v danom okamihu potrebujete.

Aplikácie

Ideálne na nanášanie bezfarebných náterov a na použitie pri opravách a stavbe lodí a pri spracovaní dreva.

Kde kúpiť TotalBoat Epoxy?

Výrobky TotalBoat Epoxy Resin nájdete na rôznych miestach, od miestnych obchodov pre domácich majstrov až po železiarstva a, samozrejme, online. Najširší sortiment nájdete prostredníctvom Amazonu a výhodou tejto cesty je pohodlie.

total boat epoxy

Spoločnosť má aj vlastný internetový obchod a prostredníctvom jej webovej stránky nájdete podrobnosti o centre služieb zákazníkom. Ľudia, ktorí odpovedajú na vaše telefonáty v ich internom call centre, sú sami vodáci. Čo znamená, že majú praktické skúsenosti so všetkými ich výrobkami. Ak osoba, ktorá s vami telefonuje, nepozná odpoveď, niekto v kancelárii ju pozná. Či už ide o drevené lode, prívesné motory alebo dokonca elektroniku, nájdete tu pomoc, ktorú potrebujete.

Je epoxidový náter Total Boat bezpečný pre potraviny?

Veľkou otázkou, ktorú si mnohí kladú pri pokusoch o projekty z epoxidovej živice, je, či bude konečný výsledok bezpečný na použitie s potravinami, prípadne nápojmi. V prípade TotalBoat sa úplne vytvrdnutá živica považuje za absolútne bezpečnú pre potraviny. Neobsahuje žiadne škodlivé prchavé organické zlúčeniny ani BPA, čo znamená, že je vhodnejšia na kontakt s potravinami.

total boat epoxy bezpečný pre potraviny

To znamená, že je bezpečnejšia aj pri práci s ňou pred vytvrdnutím, ale vždy vám odporúčame prijať preventívne opatrenia v záujme vášho zdravia. Pri miešaní, nalievaní a vyrovnávaní epoxidovej živice používajte vhodné nitrilové rukavice a uistite sa, že pracujete v dobre vetranom pracovnom priestore.

Je tiež dobré nosiť ochrannú masku na tvár, aby ste obmedzili vdychovanie možných škodlivých výparov, aj keď mnohé z ich výrobkov majú nízky zápach. S nevytvrdnutou živicou vždy zaobchádzajte s myšlienkou, že v nej môžu byť voľné látky, ktoré by mohli prinajmenšom podráždiť sliznice.

Zhrnutie

Či už ste v projektoch s epoxidovou živicou úplný nováčik, alebo skúsený profesionál, spoločnosť Total Boat má kompletný sortiment výrobkov na realizáciu vašich nápadov. Od laminovania pracovných dosiek, vytvárania umeleckých diel zo živice až po hlbšie nálevy na kávové a riečne stoly, to všetko tu nájdete. Pridajte k tomu ich úplný záväzok k ďalšiemu výskumu a vývoju, zákazníckym službám a prísnemu vlastnému testovaniu ich výrobkov a získate víťaznú kombináciu. Ste pripravení vyskúšať Total Boat? Nebudete sklamaní!


avatar
Redaktor

S epoxidom pracujem už viac ako 15 rokov.